از آنجا که بحث دولت الکترونیک و مکانیزاسیون اطلاعات یکی از مباحث جدی و بروز کشور در بخش درمان می باشد؛  شرکت مهندسی راسپینا فراگستر فعالیت خود را از سال 1385 با هدف ارتقاء کاربرد تکنولوژی اطلاعات در نظام درمانی و بیمارستانی کشور آغاز نموده و این امر با تولید سیستم جامع اطلاعات بیمارستانی راسپینا ( Raspina HIS ) تداوم و گسترش یافته است.

این شرکت با شناخت کافی از خواسته مشتریان و نگاه گسترده به آینده چه از لحاظ کاربری و چه از لحاظ فنی -  همچنین از لحاظ ارائه خدمات مهندسی و پشتیبانی همواره تلاش نموده تا با پیشرفت تکنولوژی های نرم افزاری و اطلاعات درمانی، سیستم های خود را به روز نموده و برای مراکز متعدد راه حل های مناسب را ارائه نماید. یاری پروردگار و همکاری با مراکز درمانی گسترده سبب گردیده تا شرکت مهندسی راسپینا فراگستر جایگاه مناسبی را در جامعه بیمارستانی و مراکز درمانی داشته باشد.

باعث افتخار ماست که بسیاری از بیمارستان ها و دانشگاه های علوم پزشکی کشور از جمله استفاده کنندگان شبانه روزی سیستم جامع اطلاعات بیمارستانی راسپینا می باشند و در هر روز هزاران بیمار از خدمات این سیستم در سطح کشور برخوردار می شوند.

بسیار جای امتنان و تشکر است که در جهت تسریع امور مرتبط با انجام پروژه و پیاده سازی سیستم مکانیزاسیون پیشنهاد شده، این شرکت را از نقطه نظرات مدیریتی خود مطلع فرمائید و با هم به تکامل و پیشرفت دانش بومی ایران عزیزمان یاری رسانیم.

مجوزهای و رتبه بندی 

1- گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورکاتیکی از شورای عالی انفورماتیک، معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری

1-1- رتبه 4 در زمینه شبکه داده ها، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی، تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سسفارش مشتری، سلامت و پزشکی

2- مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمان

3- پروانه فنی مهندسی در صنعت نرم افزار از وزارت صنایع و معادن

 

4- تولید نرم افزار مدیریت داروخانه پارسیتا : در بیش از 250 داروخانه استان کرمان و سایر استان های کشور نصب و راه اندازی گردیده است.

5- تولید نرم افزار مدیریت توزیع داروهای مخدر : در سال 1389 در بیش از 400 مرکز درمان سوء مصرف مواد مخدر، معاونت غذا و دارو و درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد نصب و راه اندازی گردید.

6- تولید نرم افزار مدیریت بررسی اسناد پزشکی ( نسخ دارویی ) : طرف قرارداد شرکت ملی مس ایران، جهت بررسی و پرداخت دیسکت ارسالی داروخانه های طرف قرارداد سرار کشور

7- نصب و راه اندازی نرم افزار مدیریت داروخانه ویژه بیمارستان های تحت پوشش نیروی انتظامی در بیمارستان سیدالشهدا کرمان

8- تولید نرم افزار مدیریت بیمارستانی (HIS)